OGŁOSZENIE WYNIKÓW SZKOLNYCH KONKURSÓW
14/02/2021
REKRUTACJA DZIECI DO NIEPUBLICZNEGO PRZEDSZKOLA “WESOŁE MACZKI” W OLSZYNACH
28/02/2021

BAL KARNAWAŁOWY

Bal karnawałowy to wydarzenie, na które najmłodsi czekają z wielką niecierpliwością. To przecież w tym wyjątkowym dniu można poczuć się jak prawdziwa księżniczka lub ulubiony bohater z baśni. Planowanie przebrania na bal niejednemu spędza sen z powiek. Na co się zdecydować, gdy wybór tak duży?

W tym roku na karnawałowym balu spotykali się tylko uczniowie uczący się w jednym oddziale. Na szczęście te nietypowe okoliczności nie zaburzyły radości płynącej ze wspólnej zabawy. Oprócz wspaniałych strojów wychowankowie naszego Zespołu przynieśli ze sobą na bal doskonały nastrój. Miłym urozmaiceniem wspólnej zabawy był przygotowany przez rodziców słodki poczęstunek. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w organizację tego wydarzenia.

(mkub)