MIĘDZYSZKOLNA WYMIANA KARTEK ŚWIĄTECZNYCH – JĘZYK ANGIELSKI

MIĘDZYSZKOLNA WYMIANA KARTEK ŚWIĄTECZNYCH – JĘZYK POLSKI
16/12/2023
WOLONTARIAT W NASZEJ SZKOLE – PAKOWANIE DARÓW DLA DZIECI Z ODDZIAŁU ONKOLOGII
16/12/2023
MIĘDZYSZKOLNA WYMIANA KARTEK ŚWIĄTECZNYCH – JĘZYK POLSKI
16/12/2023
WOLONTARIAT W NASZEJ SZKOLE – PAKOWANIE DARÓW DLA DZIECI Z ODDZIAŁU ONKOLOGII
16/12/2023
Pokaż wszystkie

MIĘDZYSZKOLNA WYMIANA KARTEK ŚWIĄTECZNYCH – JĘZYK ANGIELSKI

Międzyszkolna wymiana kartek świątecznych 🧑‍🎄🎄🎄🎄Uczniowie klasy V Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Olszynach w ramach lekcji języka angielskiego uczestniczą w międzyszkolnej wymianie kartek bożonarodzeniowych. W ten sposób doskonalą swoje umiejętności językowe i komunikacyjne. Piątoklasiści przygotowali własnoręcznie kartki dla swoich rówieśników ze Szkoły Podstawowej w Klementowicach . Pocztówki już gotowe do wysłania do Szkoła Podstawowa w Klementowicach🌲🌲🌲

(k. s-n.)

Fot. M. Kubis