ŚWIĄTECZNE ODLICZANE – NIETYPOWA LEKCJA JĘZYKA POLSKIEGO
22/12/2023
ŚWIĄTECZNE ŻYCZENIA
24/12/2023
ŚWIĄTECZNE ODLICZANE – NIETYPOWA LEKCJA JĘZYKA POLSKIEGO
22/12/2023
ŚWIĄTECZNE ŻYCZENIA
24/12/2023

Tegoroczne świąteczne odliczanie ubarwiały liczne atrakcje, które dla naszej społeczności przygotował Samorząd Uczniowski. Świąteczne sweterki, skarpetki, lekcje języka polskiego z pierniczkiem i herbatką przyniosły naszym wychowankom wiele radości. Na koniec świątecznego tygodnia cała społeczność naszego Zespołu obejrzała wspaniałe jasełka w wykonaniu uczniów klas I-III. Widowisko zachwyciło publiczność i było pięknym akcentem w naszym wspólnym świętowaniu Bożego Narodzenia. Nie zabrakło pięknych życzeń, które przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego złożyli na ręce Dyrektora Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Olszynach Pana Krzysztofa Samborskiego. Wręczono także nagrody za prace wykonane w ramach Konkursu na najpiękniejszą bombkę. Tradycyjnie najwięcej prac konkursowych wykonali uczniowie klas I-III. Nagrody za udział otrzymali wszyscy uczestnicy konkursu. Po życzeniach, wręczeniu nagród i wspólnym kolędowaniu przyszedł czas na klasowe Wigilie.

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia składamy serdeczne życzenia spokoju, miłości, radości, odpoczynku od codziennych trosk oraz wyjątkowego czasu w gronie najbliższych. Niech 2024 rok będzie dla nas wszystkich rokiem szczęśliwym.

Dyrekcja, Pracownicy i Uczniowie

Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Olszynach

Jasełka w wykonaniu uczniów klas I-III

Przygotowanie: Pani Renata Jewulska-Niemiec, Pani Małgorzata Jamróg, Pani Joanna Kozioł

Muzyka: Pan Dawid Nawalaniec

Obsługa techniczna: Pan Roman Maziarz

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w przygotowanie tego wydarzenia, a w szczególności Rodzicom małych aktorów.

(m kub)

Fot. M. Kubis